Prostě Vás naučíme vařit ...

Pražský kulinářský institut

Pražský kulinářský institut (Prakul) jsme na začátku roku 2008 založili se záměrem spojit pod jednou střechou různé elementy dokonalé gastronomie. Postupně jsme sestavili tým špičkových kuchařů, šéfkuchařů, sommeliérů, barmanů, pekařů, cukrářů, uzenářů a dalších odborníků, kteří vyhlásili válku zažitým představám o tom, jak má jídlo chutnat, vypadat i jak se má jíst. Navázali jsme společně na silnou tradici vytříbené prvorepublikové kuchyně a začali znovu kulinářství sdílet jako bohaté, kreativní a neustále se vyvíjející umění, kde fešná zástěra zdaleka nestačí.

Dnes si do Prakulu chodí pro radu odborníci z hotelů a restaurací, kteří se nespokojili se školními znalostmi, ale především laická veřejnost - inspirovaná televizními pořady, cestovatelskými zážitky anebo výjimečnými dovednostmi šéfkuchaře své oblíbené restaurace. Nabídka našich kurzů je nesmírně široká a počítá jak s hotovými kulinářskými kouzelníky, zvědavými především na nejnovější světové trendy, tak s těmi, pro koho je kuchyně doposud neznámým územím a chtějí se správně naučit úplné základy.

o-institutu
o-institutu

Naši lektoři a šéfkuchaři jsou absolutními špičkami ve svém oboru. A to i proto, že neustále drží krok s překotně se vyvíjející gastronomií díky stážím u kulinářských elit po celém světě. K vysoké úrovni a exkluzivitě Prakulu ale přispívají také hostující zahraniční odborníci, kteří vedou především úzce specializované semináře a přednášky pro profesionály. V rámci vybraných kurzů mají příležitost se s nimi setkat také gourmeti, kteří dosud kulinářské umění raději konzumovali, než sami vytvářeli.

Provozní doba:

Pondělí až čtvrtek: 10:00 - 17:00

Pátek dle předchozí domluvy

Roman Vaněk

Svou gastronomickou vášeň korunoval v roce 2008 založením Pražského kulinářského institutu – nejprestižnější školy kurzů vaření pro veřejnost i profesionály v České republice.

Roman je znalcem gastronomie, surovin a velkým strážcem jejich kvality a perfektně se stará o zázemí celé kulinářské instituce.

Dárkový poukaz

Věnujte svým blízkým náš dárkový poukaz na kurz vaření. Vyberte buď konkrétní kurz, nebo nechte obdarovaného, ať si vybere sám.

objednat poukaz ověřit poukaz

Knihy s podpisem autorů

Chcete být informováni o vypsání
nových kurzů a novinkách?

SLEDUJTE NÁS

Naše stránky používají soubory cookies. I díky nim vám nabízíme přesně takový obsah, který hledáte. Vaši návštěvu na webu bereme jako souhlas s jejich použitím.