Prostě Vás naučíme vařit ...

 • Roman Vaněk

  Jak uchvátit ženu gastronomií! 2

  POZOR! Připravili jsme volné pokračování velmi žádaného kurzu „Jak uchvátit ženu gastronomií do 20 minut!“. Kurzem vás provede šéf Pražského kulinářského institutu Roman Vaněk a jeho kolegové. Pánové, tento zcela unikátní kurz vynikající gastronomie a kuchařských technik, kulinářských nápadů, designu, vůní, vzhledu jednotlivých pokrmů je tu pro vás!!! Dámy omlouváme se, ale tento kurz vaření je určen výhradně pro vaše muže, bratry, přítele, druhy, partnery, milence, či kamarády. Pokud chcete být příjemně překvapeny, doporučujeme zakoupit dárkový poukaz na tento kurz perfektní gastronomie! 

  13. 06. 2024 od 16:00

  další termíny

  4 400 Kč

  Roman Vaněk

Náplň kurzu:

 

Vzhledem k letitému kopírování našich „prakuláckých“ myšlenek, nápadů, systému výuky, postupů, apod. neuvádíme přesný popis obsahu tohoto kurzu vaření na našich webových stránkách.

Do kurzu se mohou přihlásit úplní začátečníci, ale i nadšení kulináři. Podmínkou NENÍ absolvovat kurz předchozí!!! Lze tedy navštívit nezávisle na sobě kterýkoliv z obou kurzů vaření „Jak uchvátit…“ s volným místem a vypsaným termínem. 

Místo konání:

Pražský kulinářský institut

Suchdolská 85/14

160 00 Praha 6

Délka kurzu:

6 hodin

Kurzy vaření

Červen 2024

Dárkový poukaz

Věnujte svým blízkým náš dárkový poukaz na kurz vaření. Vyberte buď konkrétní kurz, nebo nechte obdarovaného, ať si vybere sám.

objednat poukaz ověřit poukaz

Knihy s podpisem autorů

Chcete být informováni o vypsání
nových kurzů a novinkách?

SLEDUJTE NÁS

Naše stránky používají soubory cookies. I díky nim vám nabízíme přesně takový obsah, který hledáte. Vaši návštěvu na webu bereme jako souhlas s jejich použitím.