Detail kurzu
Roman Vaněk

Jak uchvátit muže gastronomií! 2.

POZOR! Připravili jsme volné pokračování velmi žádaného kurzu „Jak uchvátit muže gastronomií“. Kurzem vás provede šéf Pražského kulinářského institutu Roman Vaněk a jeho kolegové. Dámy, tento zcela unikátní kurz vynikající gastronomie a kuchařských technik, kulinářských nápadů, designu, vůní, vzhledu jednotlivých pokrmů je tu pro vás!!! Pánové omlouváme se, ale tento kurz vaření je určen výhradně pro vaše ženy, sestry, přítelkyně, družky, partnerky, milenky, či kamarádky. Pokud chcete být příjemně překvapeni, doporučujeme zakoupit dárkový poukaz na tento kurz perfektní gastronomie! 

3 800 Kč
5 hodin
Místo konání
Pražský kulinářský institut
Suchdolská 14, Praha 6
Ukázat na mapě

Náplň kurzu

Náplň kurzu: 

Vzhledem k letitému kopírování našich „prakuláckých“ myšlenek, nápadů, systému výuky, postupů, apod. neuvádíme přesný popis obsahu tohoto kurzu vaření na našich webových stránkách.

Do kurzu se mohou přihlásit úplní začátečníci, ale i nadšení kulináři. Podmínkou NENÍ absolvovat kurz předchozí!!! Lze tedy navštívit nezávisle na sobě kterýkoliv z obou kurzů vaření „Jak uchvátit…“ s volným místem a vypsaným termínem. 

Další kurzy lektora

27 Září Čtvrtek 16:30
5 hodin
Jak uchvátit ženu gastronomií! 2
Dostupnost: Obsazený
3 800 Kč
 • Dárkový poukaz
  Dárkový poukaz Radost pro vaše přátele

  Věnujte svým blízkým náš dárkový poukaz na kurz vaření. Vědomosti, které získají, jim zůstanou na celý život.

  Objednat poukaz Ověřit poukaz
 • Druhý díl nové série!
  Druhý díl nové…

  Nová kuchařka z edice Jednoduše a dokonale na téma zelenina a luštěniny.

  Více
 • Nová série!
  Nová série!

  První kniha z nové série Jednoduše a dokonale-Kuře.

  Více

Fotogalerie

Videogalerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace